Wine by the Card

Option

By The Glass® Wine by the Card

Võimalust avastada ja nautida erinevaid veine iseteeninduses kiipkaarti kasutades on tunnustatud kui ühte trendikamat viisi kvaliteetveinide reklaamimiseks ja müümiseks. Viimastel aastatel on kõikjal maailmas oma uksed avanud veinibaarid ja -kauplused, kus külastajad saavad nautida kuni sadat või enamat veini klaasi kaupa.

Põhimõte on lihtne: külastajad saavad baarist või kauplusest ettemakstud kaardi, mis võimaldab võtta veiniautomaatidest ise veine, sisestades maksmiseks kaardi veiniautomaadi kaardipilusse. Peale täisklaasi saavad külastajad valida pool klaasi või ka ainult degusteerimiskoguse. Tavaliselt on kaardil ettemakse tehtud, kuid võimalik on ka kassas tasuda.

Iseteenindusega süsteemi tajuvad külastajad kui lihtsat ja mängulist viisi uute veinide avastamiseks. See veiniseiklus liigub peaaegu alati ainult ühes suunas – tippu! Kliendid, kes saavad keskenduda oma maitsele, avastavad lihtsalt, et paremad veinid ka maitsevad paremini. Oodata on veinimüügi kasvu 25–40% võrra võrreldes tavalise veinibaariga, samas kui klientide rahulolu saavutab uued kõrgused.

Wine by the Card

Põhiomadused

RFID-kiipkaardid teie valitud värvitrükiga.

Väline USB-luger kaartide krediteerimiseks või lugemiseks kassas.

Värvilise puuteekraaniga kaardikontroll (mudelitel Standard ja Double Sided – navigeerimine LCD-ekraanide kaudu mudelil Stage).

Kontoritarkvara By the Glass® -i Wine Monitor Desktop Edition (võrguühenduseta rakenduse jaoks tasuta).

Valikvarustus Turvaline internetipõhine pilverakendus ja kontoritarkvara By the Glass® -i Wine Monitor Online võrgurakenduste jaoks.

Valikvarustus: kohalik server võrgurakenduste jaoks terminalidena.

Värviline puuteekraan tagab lihtsa ja intuitiivse puutetundliku navigeerimise süsteemi seadete ning arveldusandmete jaoks. Lisavarustusse kuuluvad LCD-ekraanid iga veini kohal võimaldavad dünaamiliselt kuvada veinide nimesid, koguseid ja hindu. By the Glass® -i veiniautomaadi Stage puhul saab seadistusmenüüd juhtida LCD-ekraani kaudu. Eraldi USB-pesaga kaardilugeri saab ühendada mis tahes Windowsi arvutiga (Win7 või uuem) või Windowsi-põhise kassaaparaadiga.

FROM PLUG-AND-PLAY TO CLOUD:

Tarkvara- ja ühenduvuspaketid By the Glass® Wine by the Card

Meie kontoritarkvara põhiversioon võrguühenduseta rakenduse jaoks on By the Glass® Wine Monitor Desktop Edition ja me pakume seda tasuta. See võimaldab teil hallata kõiki seadeid, süsteemi ja müügiandmeid arvuti kaudu, mis on ajutiselt või püsivalt veiniautomaadiga ühendatud. Te saate jälgida, alla laadida ja analüüsida kõiki müügiandmeid (kaartidele pandud krediidid, valatud veinid).

Kasutatavad RFID-kaardid on eelkodeeritud. Veebiversioon, milles kasutatakse pilverakendust, kannab nime By the Glass® -i Wine Monitor Online. See rakendus võimaldab hallata süsteemi seadeid, näiteks hindu, koguseid ja veini nimesid, samuti kasutajaandmeid. By the Glass® -i tarkvarale Wine Monitor Online pääseb juurde brauseri kaudu mistahes internetitoega seadmest kõikjalt maailmas. Selleks peab veiniautomaat olema varustatud võrguadapteriga ja interneti püsiühendusega. Rakenduse hostimise ja kasutamise eest tuleb maksta aastatasu.

Internetitoega seadmete kaardid autoriseeritakse veebis. See võimaldab kasutada olemasolevaid kaarte, näiteks püsikliendikaarte või toa võtmekaarte hotellis. Tänu sellele saab kaarte, krediiti ja limiiti igal ajal ka eemalt hallata ning blokeerida. Kasutaja- ja müügiandmed on igal ajal reaalajas kättesaadavad turvalises interneti pilvandmebaasis, et neid integreerida olemasolevate süsteemidega arveldamiseks, kliendihalduseks või veebiturunduseks.

Kui olete otsustanud Wine by the Cardi kasuks, siis peamised valikud, mida peate tegema, on järgmised: kas suurem keskne puuteekraan või LCD-ekraanid iga pudeli kohal (või mõlemad); edastatud andmete kohalik võrguühenduseta salvestamine või veebipõhine pilvesalvestus. Mõlemal juhul aitavad andmed teil oma veiniautomaate kasutada ning annavad teile suurepärase ülevaate teie külastajate käitumisest ja eelistustest.

TOP