By The Glass® Tailormade

Tailor-made for great performances!

By The Glass® Tailormade

Avastage Tailormade

Alates turule toomisest 2007. aastal on meie eritellimusel valmistatud professionaalsete veiniserveerimiskappide mudel Tailormade (varem tuntud kui By the Glass®-i Standard) seadnud tugevuse ja töökindluse ülemaailmse standardi.
Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest 6–20 pudeli jaoks. Võimalus tellida erinevat värvi kattekihti ja varustust. Varustusse kuulub alati meie seadistatav kahe temperatuuritsooniga tehnoloogia ning kohandatav vahesein punase ja valge veini osakaalu muutmiseks.

Kapid on piisavalt laiad, et mahutada suuremaid tooteid, näiteks Magnumid. Kuid te võite kasutada ruumi ka teise pudelirea hoiustamiseks jahutuskambris, et pudelid oleks valmis serveerimiseks ideaalsel serveerimistemperatuuril. Kuni 20 pudeli jahutamine ühe kompressoriga muudab By the Glass®-i mudeli Tailormade hinna ja energiatarbimise poolest kõige ökonoomsemaks lahenduseks mitmesuguste veinide esitlemiseks.

Arvestades selle seadme mitmekülgsust ja lisavarustust, pakub By the Glass®-i Tailormade kahtlemata suurimat mänguruumi veinide individuaalseks väljapanemiseks ja suurepäraseks esitlemiseks.

By The Glass® Tailormade

Lisavarustus

Pihustivärviga viimistlus

Lisaks standardviimistlusele, milleks on harjatud roostevaba teras, on valikus matt värviline viimistluskiht enam kui 200 värvitoonis RAL Classicu värvikaardilt. Värviline viimistluskiht võimaldab seadme täiuslikult ümbritsevasse keskkonda sobitada või luua veelgi pilkupüüdvam koht veinide nautimiseks. Olenemata valitud värvitoonist muudab külluslik matt viimistlus teie seadme, olgu selleks siis By the Glass® Tailormade, Stage või Double Sided, erakordselt kutsuvaks. Valikuline värviline viimistluskiht on saadaval kõikidele mudelitele, välja arvatud By the Glass® Modular.

By The Glass® Wine by the Card

Võimalust avastada ja nautida erinevaid veine iseteeninduses kiipkaarti kasutades on tunnustatud kui ühte trendikamat viisi kvaliteetveinide reklaamimiseks ja müümiseks. Viimastel aastatel on kõikjal maailmas oma uksed avanud veinibaarid ja -kauplused, kus külastajad saavad nautida kuni sadat või enamat veini klaasi kaupa. Põhimõte on lihtne: külastajad saavad baarist või kauplusest ettemakstud kaardi, mis võimaldab võtta veiniautomaatidest ise veine, sisestades maksmiseks kaardi veiniautomaadi kaardipilusse. Peale täisklaasi saavad külastajad valida pool klaasi või ka ainult degusteerimiskoguse. Tavaliselt on kaardil ettemakse tehtud, kuid võimalik on ka kassas tasuda.

Läbipaistvast klaasist tagakülg

Lisavarustusse kuuluv läbipaistvast klaasist tagakülg muudab By the Glass® -i veiniautomaadi Tailormade mõlemalt poolt silmapaistvaks pilgupüüdjaks. Tänu sellele saate paigutada veiniautomaadi keset ruumi, kus see on suurepärane ruumijaotaja, või panna selle letile või näiteks kaupluse vaateaknale, et olemasolevat ruumi optimaalselt ära kasutada. Pole mingi ime, et see versioon on disainerite seas populaarne!

Oma serveerimisjärjekorda ootava teise pudelirea saab pöörata esiküljega vastu läbipaistvast klaasist tagakülge. Kui panete veiniautomaadi letile, saate veine serveerida ühelt poolt, samal ajal kui külastaja või klient saab tutvuda pakutavaga ja teha oma valiku teie suurepäraste kaubamärkide hulgast.

Selle mudeli silmapaistvaid visuaalseid efekte saab võrrelda ainult By the Glass® -i veiniautomaadiga Double Sided, mis paistab samuti läbi ja võimaldab lisaks iseteenindust mõlemalt poolt.

Remote and central cooling

If you plan or already make use of a central refrigeration system, we can prepare the dispenser according to your specifications for refrigerant and fit it with optional expansion valves. If you don’t have the additional capacity or a central cooling available, you may decide for our pre-configured remote cooling engine. This engine is ready mounted on a plate for easy installation. It can be installed in a well-ventilated space in the same furniture above or below the dispenser or at distance from the dispenser. Regardless of whether you choose to connect the dispensers to your central cooling or decide for our remote cooling engine, a separate cooling will save 145mm in total width. Furthermore, the dispenser will in that case not require any space for aeration and evidently not emit any warm air nor compressor vibration.

By The Glass® Tailormade

Muud lahendused

Double Sided

TOP