By The Glass® Stage

Suurepärane esitlus teie veinidele

By The Glass® Stage

Avastage Stage

By The Glass® Stage on kompaktne ja elegantne veiniserveerimis- ja -säilituskappide sari kuni 12 pudeli jaoks ühe või kahe temperatuuritsooniga. Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest. Võimalus tellida erinevat värvi kattekihiga. Kõik jahutussüsteemi (külmaplaadi) osad on nihutatud taha, võimaldades oluliselt vähendada laiust ja integreerida seadmed sujuvalt üksteise kõrvale. Tulemuseks on ülimalt elegantne välisilme ja suurepärane esitluskoht teie veinide jaoks.

By The Glass® Stage

Lisavarustus

Pihustivärviga viimistlus

Lisaks standardviimistlusele, milleks on harjatud roostevaba teras, on valikus matt värviline viimistluskiht enam kui 200 värvitoonis RAL Classicu värvikaardilt. Värviline viimistluskiht võimaldab seadme täiuslikult ümbritsevasse keskkonda sobitada või luua veelgi pilkupüüdvam koht veinide nautimiseks. Olenemata valitud värvitoonist muudab külluslik matt viimistlus teie seadme, olgu selleks siis By the Glass® Tailormade, Stage või Double Sided, erakordselt kutsuvaks. Valikuline värviline viimistluskiht on saadaval kõikidele mudelitele, välja arvatud By the Glass® Modular.

By The Glass® Wine by the Card

Võimalust avastada ja nautida erinevaid veine iseteeninduses kiipkaarti kasutades on tunnustatud kui ühte trendikamat viisi kvaliteetveinide reklaamimiseks ja müümiseks. Viimastel aastatel on kõikjal maailmas oma uksed avanud veinibaarid ja -kauplused, kus külastajad saavad nautida kuni sadat või enamat veini klaasi kaupa. Põhimõte on lihtne: külastajad saavad baarist või kauplusest ettemakstud kaardi, mis võimaldab võtta veiniautomaatidest ise veine, sisestades maksmiseks kaardi veiniautomaadi kaardipilusse. Peale täisklaasi saavad külastajad valida pool klaasi või ka ainult degusteerimiskoguse. Tavaliselt on kaardil ettemakse tehtud, kuid võimalik on ka kassas tasuda.

Remote and central cooling

If you plan or already make use of a central refrigeration system, we can prepare the dispenser according to your specifications for refrigerant and fit it with optional expansion valves. If you don’t have the additional capacity or a central cooling available, you may decide for our pre-configured remote cooling engine. This engine is ready mounted on a plate for easy installation by a local technician. It can be installed in a well-ventilated space in the same furniture or at distance from the dispenser. Regardless of whether you choose to connect the dispensers to your central cooling or decide for our remote cooling engine: a separate cooling will reduce the inbuilt depth for our By the Glass® Stage dispensers from 410mm to 350mm. What's more, the dispenser will in that case not require any space for aeration and evidently not emit any warm air nor compressor vibration.

By The Glass® Stage

Muud lahendused

Double Sided

TOP