Meie lugu

Meie ettevõtte lugu

Missugune ettevõte on By the Glass?

By The Glass International on professionaalsete veiniserveerimise seadmete ülemaailmne valdkonna liider. Alates 2007. aastast on meie veiniautomaadid ja interaktiivsed lahendused muutnud veinide esitlemise viisi majutussektoris ja kallite markide müüki jaekaubanduses.

Ettevõte sündis koostööst kahe Hollandi veinikaupmehe ja ühe suurima õlletehase vahel, mis varustab tuhandeid restorane õlle ja ka veiniga. Olles harjunud kontrollima enda kaubamärgiga tarbijatoodete kvaliteeti ja esitlust nagu peakokk oma köögis, ei nõustunud pruulijad võtma välditavat riski, kuidas nende veinid lauale jõuavad, ja palusid seetõttu veinikaupmeestelt tehnilist lahendust.

Kuna ei õnnestunud leida tarnijat, kes vastaks soovitud töökindluse, kasutajasõbralikkuse ja remondilihtsuse nõuetele, otsustasid partnerid välja töötada oma veiniautomaadi. Selle koostöö tulemusena valmis 2007. aastal patenteeritud kahe kohandatava temperatuuritsooniga By the Glass® -i veiniautomaat Standard.

Kümme aastat hiljem on By the Glass®-i tehnoloogia esindatud kõige edukamates veinibaarides ning parimates ja uuenduslikemates jaemüügiettevõtetes ning majutusasutustes, pakkudes ainulaadset kogemust ja suurepärast valikut kvaliteetveine klaasi kaupa.

Liituge meiega, kui jagate meie visiooni pakkuda oma külastajatele ainult parimat kogemust seoses parimate veinidega.

TOP