By The Glass® DOUBLE SIDED

By The Glass® Double Sided

Avastage Double Sided

By the Glass® -i Double Sided on ainulaadne uuenduslik mudel, mis töötati välja Tailormade‘i alusel. Selle puhul saavad külastajad võtta veini mõlemalt poolt. Lisaks sellele, et läbipaistev mudel näeb imetlusväärne välja, pakub see täiendavaid võimalusi olemasoleva ruumi parimaks kasutamiseks. Kvaliteetsest roostevabast terasest mudeli puhul kasutatakse automaatset/aktiivset külgjahutust. See on varustatud kohandatava tehnoloogiaga 2-ClimateZone punaste ja valgete veinide osakaalu muutmiseks (nt suvel rohkem valgeid, talvel rohkem punaseid veine). By The Glass® -i mudeli Double Sided sügavus on 44 cm ja see mahutab ka suuri pudeleid, nagu Magnumid. Varupudelite jaoks pole ruumi. Laiuse vähendamiseks saab jahutusmootori paigaldada seadmest eraldi. By The Glass® -i mudelit Double Sided valmistatakse eritellimusel, võttes arvesse vajalikku pudelite arvu, värvi ja muid parameetreid, et luua pilkupüüdev esitlus kvaliteetveinide jaoks.

By The Glass® Double Sided

Lisavarustus

Pihustivärviga viimistlus

Lisaks standardviimistlusele, milleks on harjatud roostevaba teras, on valikus matt värviline viimistluskiht enam kui 200 värvitoonis RAL Classicu värvikaardilt. Värviline viimistluskiht võimaldab seadme täiuslikult ümbritsevasse keskkonda sobitada või luua veelgi pilkupüüdvam koht veinide nautimiseks. Olenemata valitud värvitoonist muudab külluslik matt viimistlus teie seadme, olgu selleks siis By the Glass® Standard, Stage or Double Sided dispenser an exceptionally warm feel.

By The Glass® Wine by the Card

Võimalust avastada ja nautida erinevaid veine iseteeninduses kiipkaarti kasutades on tunnustatud kui ühte trendikamat viisi kvaliteetveinide reklaamimiseks ja müümiseks. Viimastel aastatel on kõikjal maailmas oma uksed avanud veinibaarid ja -kauplused, kus külastajad saavad nautida kuni sadat või enamat veini klaasi kaupa. Põhimõte on lihtne: külastajad saavad baarist või kauplusest ettemakstud kaardi, mis võimaldab võtta veiniautomaatidest ise veine, sisestades maksmiseks kaardi veiniautomaadi kaardipilusse. Peale täisklaasi saavad külastajad valida pool klaasi või ka ainult degusteerimiskoguse. Tavaliselt on kaardil ettemakse tehtud, kuid võimalik on ka kassas tasuda.

Remote and central cooling

If you plan or already make use of a central refrigeration system, we can prepare the dispenser according to your specifications for refrigerant and fit it with optional expansion valves. If you don’t have the additional capacity or a central cooling available, you may decide for our pre-configured remote cooling engine. This engine is ready mounted on a plate for easy installation. It can be installed in a well-ventilated space in the same furniture above or below the dispenser or at distance from the dispenser. Regardless of whether you choose to connect the dispensers to your central cooling or decide for our remote cooling engine, a separate cooling will save 145mm in total width. Furthermore, the dispenser will in that case not require any space for aeration and evidently not emit any warm air nor compressor vibration.

By The Glass® Double Sided

Muud lahendused

TOP